Fushë Kosovë: Arrestohet pasi kultivonte brenda banesës së tij Kanabis - Bota Sot
Fushë Kosovë: Arrestohet pasi kultivonte brenda banesës së tij Kanabis

Kronikë e zezë

Fushë Kosovë: Arrestohet pasi kultivonte brenda banesës së tij Kanabis

Më: 17 korrik 2020 Në ora: 10:31
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi që pasi që gjatë bastisjes së banesës së tij, njësiti policor ka gjetur dhe sekuestruar 12 bimë të madhësive të ndryshme të dyshuara si Kanabis Sativa.

Policia njofton se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat