Shijak, qëlloi me armë në plazh, prangoset Alvaro Strefi - Bota Sot
Shijak, qëlloi me armë në plazh, prangoset Alvaro Strefi

Kronikë e zezë

Shijak, qëlloi me armë në plazh, prangoset Alvaro Strefi

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 08:09
Ilustrim

Policia e Shijakut ndalon ditën e sotme shtetasit Alvaro Strefi.

Ai ishte shpallur në kërkim për veprën penale kanosje dhe armëmbajtje pa leje

Estrefi qëlloi me arme zjarri afër një hoteli në plazhin e Durrësit pak ditë më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat