Policia i gjënë armë dhe municione në shtëpi, arrestohet i dyshuari në Gjakovë - Bota Sot
Policia i gjënë armë dhe municione në shtëpi, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Kronikë e zezë

Policia i gjënë armë dhe municione në shtëpi, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Më: 20 korrik 2020 Në ora: 11:49
Foto Ilustrim

Një person është arrestuar të dielën në mesditë në Gjakovë, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij i është gjetur dhe sekuestruar një armë zjarri dhe dymbëdhjetë (12) copë fishekë.

Policia ka njoftuar se me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat