Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, çështja shkon për gjykim në gjykatën e Korçës

Kronikë e zezë

Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, çështja shkon për gjykim në gjykatën e Korçës

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 16:50
Fshati Vashtemi i Bashkisë Maliq

Prokuroria përfundon hetimet për babain që ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij dhe çon çështjen për gjykim në gjykatën e Korçës.

Gjatë hetimeve ka rezultuar se Rudolf Merolli nga fshati Vashtemi i Bashkisë Maliq nuk ka ndryshuar qëndrim duke mohuar që të ketë ngacmuar seksualisht të bijën.

Ai ka deklaruar para prokurorit se natën që ka ndodhur ngjarja ka qenë nën efektin e substancave narkotike dhe nuk mbante mënd asgjë çfarë ka ndodhur atë natë.

Gjykimi për 37 vjeçarin pritet të fillojë në shtator.

Rudolf Merolli u akuzua dy muaj më parë nga vajza e tij futbolliste e ekipit të Maliqit për ngacmim seksual.

Ndërsa dolën edhe përgjimet nga vajza e cila e kishte regjistruar gjatë bisedave erotike që 37 vjeçari kishte zhvilluar me vajzën e tij.

Mbi këto përgjigje dhe akuza ka ngritur akuzat që rendojnë mbi 37 vjeçarin i cili prej muajsh jetonte i vetëm pasi bashkëshortja me të tre fëmijët ishte larguar nga banesa dhe ishte në pritje te divorcit me 37 vjeçarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat