Prishtinasi, i kërcënon dhe tenton t’i sulmojë policët

Kronikë e zezë

Prishtinasi, i kërcënon dhe tenton t’i sulmojë policët

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 11:00
Foto Ilustrim

Një person në rrugën “Xhavit Ahmeti”, në Prishtinë pas mesnatës ka kanosur zyrtarët policior e më pas edhe kishte tentuar t’i sulmojë.

Policia në raportin e saj 24 orësh bën të ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat