E ftoi për kafe, dhe më pas e vrau në lokal me pistoletë

Kronikë e zezë

E ftoi për kafe, dhe më pas e vrau në lokal me pistoletë

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 15:29
Sokol Sanxhaktari

Dhëndërri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari ka vrarë mëngjesin e sotëm Florjan Lamçen në një lokal në Elbasan.

Krimi duket se ka qenë i planifikuar që më herët, pasi mësohet se Sanxhaktari e ka thirrur Lamçen në lokal për të pirë e për të ngrënë.

E në fund, e ka vrarë.

Denoncimi ka ardhur në adresën e ish-kryeministrit Sali  Berisha:

"Pershendetje dr Sokoll senxhektari e therret ne lokal dhe pastaj e vret me pistolet dhe policia fsheh e mashtron te verten".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat