Deshti ti jep fund jetës/ Vetëhelmohet 20 vjeçari në Sarandë

Kronikë e zezë

Deshti ti jep fund jetës/ Vetëhelmohet 20 vjeçari në Sarandë

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 17:05
Foto Ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Sarandë . Eshtë vetëhelmuar 20 vjeçari dhe është nisur në spital në gjendje të rëndë.

Transportohet drejt urgjencës “Stefan Mekshi” në Sarandë në gjendje të rëndë 20-vjecari nga Qeparoi, Vasil Meni.

Djali i ri ishte bari dekesh dhe dyshohet se është vetëhelmuar me një lëndë të quajtur ‘Rrogor’.

Familjarët e 20 vjeçarit janë në gjendje të rënduar dhe nuk japin asnjë shpjegim për situatën e rëndë të ndodhur.

Policia e Sarandës ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimin e plotë për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat