Rrahje brutale në mes disa të rinjve në Mitrovicë - Bota Sot
Rrahje brutale në mes disa të rinjve në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Rrahje brutale në mes disa të rinjve në Mitrovicë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 20:17
Foto ilustrim

Një rrahje ka ndodhur sot në qendër të qytetit të Mitrovicës rreth orës 18:00.

Lajmin e ka konfirmuar Avni Zahiti nga Policia e Kosovës.

“Një rrahje ndërmjet disa personave është raportuar rreth orës 18:00, në rrugën “Mbretëresha Teutë” në Mitrovicë, lidhur me rastin aktualisht policia është duke intervistuar tre persona në cilësi të të dyshuarve, ndërsa dy persona tjerë kanë kërkuar tretman mjekësor. Rasti është duke u trajtuar”, ka konfirmuar Zahiti.

Aktualisht Policia e Kosovës është duke intervistuar tre persona në cilësinë e të dyshuarve dhe gjithashtu rasti është duke u trajtuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat