Rrahen babë e bir, në Prizren

Kronikë e zezë

Rrahen babë e bir, në Prizren

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 13:30
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prizren, janë rrahur mes vete babë e bir.

Ngjarjen e ka raportuar në polici, një femër ku thotë se pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete burri dhe djali i saj, të dyshuarit meshkuj kosovar.

Me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat