Policia nis hetimet për vdekjen e 7 vjeçares në një klinikë private - Bota Sot
Policia nis hetimet për vdekjen e 7 vjeçares në një klinikë private

Kronikë e zezë

Policia nis hetimet për vdekjen e 7 vjeçares në një klinikë private

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 17:09
Foto Ilustrim

Një e mitur ka ndërruar jetë në një klinikë private, për të cilin rast Policia e Kosovës kanë nisur hetimet sot.

Ahmeti konfirmoi se rasti është hapur sot dhe se trupi i viktimës është dërguar për obduksion.

“Sot në stacionin policor jugu në Prishtinë është hapur një rast “vdekje e dyshimtë”. Viktimë në këtë rast është një femër (e mitur). Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë përkatëse janë duke punuar për të sqaruar të gjitha rrethanat që lidhen me rastin, ndërkohë që me urdhër të prokurorit trupi i viktimës është dërguar për obduksion”, tha Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat