Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë - Bota Sot
Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

Kronikë e zezë

Makina përplas këmbësorin, sillet me urgjencë në Tiranë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:47
Foto Ilustrim

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Rraboshtë të Lezhës.

Një automjet ka përplasur një këmbesor me inicialet K.B, vjeç 25. Drejtuesi i automjetit e ka dërguar të plagosurin në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë dhe më pas është dërguar për në spitalin e Traumës për ndihmë më të specializuar pasi ka marrë plagë të rënda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat