Arrestohen tre persona në Prishtinë, u zunë duke luajtur lojëra të fatit - Bota Sot
Arrestohen tre persona në Prishtinë, u zunë duke luajtur lojëra të fatit

Kronikë e zezë

Arrestohen tre persona në Prishtinë, u zunë duke luajtur lojëra të fatit

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Tre persona të dyshuar janë arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi të njëjtit u hasën duke luajtur lojëra të fatit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe nga aty janë konfiskuar kompjuter, tiketa të lojës, printer dhe dy televizor, transmeton Indeksonline.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat