Prishtinë: Shkon në pompë për të mbushur veturën me derivate, i vjedh punëtorit 400 euro - Bota Sot
Prishtinë: Shkon në pompë për të mbushur veturën me derivate, i vjedh punëtorit 400 euro

Kronikë e zezë

Prishtinë: Shkon në pompë për të mbushur veturën me derivate, i vjedh punëtorit 400 euro

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 09:16
Ilustrim

Kishte shkuar në pompë  të  derivateve të naftës, për tu furnizuar, mirëpo ky nuk ishte qëllimi i vetëm i prishtinasit.

Ai ka arritur të  ja marrë punëtorit të kësaj pompe 400 euro.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Pas hetimeve lidhur me disa raste të tjera të Grabitjeve, janë arrestuar edhe dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar (njëri i mitur) dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thekson policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat