Vet-aksident në këtë fshat të Drenicës - Bota Sot
Vet-aksident në këtë fshat të Drenicës

Kronikë e zezë

Vet-aksident në këtë fshat të Drenicës

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 18:13
Pamje nga aksidenti

Një vetaksident ka ndodhur pak më parë në fshatin Qubrel të komunës së Skenderajt.

Një veturë devijoi rrugën dhe përfundoi jashtë vendit të caktuar.

Nuk dihet për të lënduar, teksa në vendin e ngjarjes janë shkaktuar edhe kolona.

Policia ka dal në vendngjarje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat