Punëtori ia merr pazarin në vlerë 4 mijë e 500 euro dhe largohet nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Punëtori ia merr pazarin në vlerë 4 mijë e 500 euro dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Punëtori ia merr pazarin në vlerë 4 mijë e 500 euro dhe largohet nga vendi i ngjarjes

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 09:26
Foto Ilustrim

Ankuesi shqipetar nga Kosova ka raportuar se punëtori i tij i dyshuar ka marrë pazarin ditore dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Vlera e parave ishte 4 mijë e 500 euro dhe ngjarja ka ndodhur në Partesh

Rasti në fjalë është duke u hetuar nga organet kompetente.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat