Zbardhet shkaku i vdekjes së gruas që u gjet pajetë në banesë

Kronikë e zezë

Zbardhet shkaku i vdekjes së gruas që u gjet pajetë në banesë

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 10:55
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Zbardhet shkaku i vdekjes së gruas që u gjet pajetë në

Një 67-vjeçare u gjet pa shenja jete mëngjesin e sotëm në banesën e saj në Laprakë. Policia njofton se në rrugën “Gjon Kastrioti”, në Laprakë është gjetur pa shenja jete në banesë, shtetasja V. R. 67 vjeçe.

Nga tërësia e veprimeve hetimore dhe nga ekspertimi mjeko-ligjor ka rezultuar se në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat