Kërcënon policët, arrestohet lipjanasi - Bota Sot
Kërcënon policët, arrestohet lipjanasi

Kronikë e zezë

Kërcënon policët, arrestohet lipjanasi

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Në mes të ditës së djeshme një qytetar nga Lipjani ka kërcënuar zyrtarët policor.

E për këtë veprim të tij, është arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka ofenduar dhe kanosur zyrtarët policor ë. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, theksohet në raportin 24 orësh të PK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat