Aksident në Shijak, makina përmbyset në rrugë - Bota Sot
Aksident në Shijak, makina përmbyset në rrugë

Kronikë e zezë

Aksident në Shijak, makina përmbyset në rrugë

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 12:58
Pamje nga video

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Shijak. Mësohet një kamionçinë është përplasur dhe është përmbysur në rrugë duke pësuar dëmtime të shumta.

Drejtuesi i saj ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital me urgjencë.

Policia në vendin e ngjarjes ka kryer veprimet procedurale dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat