E tmerrshme| Prishtinasi kryen marrëdhënie seksuale me dy të mitura

Kronikë e zezë

E tmerrshme| Prishtinasi kryen marrëdhënie seksuale me dy të mitura

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 08:47
Foto Ilustrim

Një person në Prishtinë është arrestuar nën dyshimin se ka kryer marrëdhënie seksuale me dy të mitura nga Kosova.

Sipas raportit të Policisë, i dyshuari është arrestuar gjatë ditës së djeshme dhe është dërguar në mbajtje.

Ndërsa, dy të miturat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor.

“Prishtinë 04.08.2020 – 20:00. Me datën 11.08.2020 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se dyshohet të kryer marrëdhënie seksuale me dy viktimat e mitura femra kosovare. dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse viktimat do të dërgohen në ekzaminim mjekësor”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat