Prishtinasi e raporton të zhdukur vajzën e tij të mitur, e gjen duke bashkëjetuar me një person

Kronikë e zezë

Prishtinasi e raporton të zhdukur vajzën e tij të mitur, e gjen duke bashkëjetuar me një person

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 09:20
Foto ilustrim

Një prishtinas u shqetësua shumë kur vajza e tij doli nga shtëpia dhe nuk u kthye më.

Ai madje e raportoi rastin edhe në Polici, nga ku bëri të ditur se vajza e tij i përket moshës së mitur.

Por pak kohë më vonë,  babai mori informatën se vajza e tij gjendet në shtëpinë e një të dyshuari të gjinisë mashkullore.

Prokuroria pas inicimit të rastit intervistoi të gjitha palët, dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasit është inicuar si “Bashkësi Jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat