Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 09:39
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Suharekë pasi që e njëjta kishte shkuar te shtëpia e viktimës mashkull kosovar të cilin e kishte shqetësuar dhe ngacmuar.

“ E dyshuara me vendim të gjykatës e ka të ndaluar t’i afrohet viktimës pasi ai ka urdhër mbrojtës.

E dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat