Shëngjin, aksident mes dy automjetesh, një person përfundon në spital

Kronikë e zezë

Shëngjin, aksident mes dy automjetesh, një person përfundon në spital

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 22:57
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme rrugës për të Rana e Hedhur në Shëngjin.

Në aksident janë përplasur dy automjete.

Për pasojë ka mbetur e dëmtuar një femër e cila është dërguar në spitalin e Lezhës.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po mundohet të zbardhë dinamikën e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat