Sherr mes të rinjve, të shtëna me armë në Vlorë

Kronikë e zezë

Sherr mes të rinjve, të shtëna me armë në Vlorë

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:26
Foto Ilustrim

Të shtëna me armë janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës pas një konflikti mes disa të rinjve.

Ngjarja ndodhi në lagjen “10 korriku”, ku ka mbërritur policia.

Dyshohet se është qëluar në ajër.

Aktualisht po verifikohet në terren se çfarë ka ndodhur dhe nëse ka pasur përplasje mes të rinjve, identiteti i të cilëve nuk është zbuluar ende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat