Prizrenasi rrah babain dhe kunatën, i jepen 48 orë burg

Kronikë e zezë

Prizrenasi rrah babain dhe kunatën, i jepen 48 orë burg

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 09:01
Ilustrim

Në Prizren gjatë ditës së djeshme është raportuar për dhunë në familje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait dhe kunatës së tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat