Pejani ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas, ndalohet për 48 orë

Kronikë e zezë

Pejani ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas, ndalohet për 48 orë

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 09:03
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme është raportuar për dhunë në familje, në Pejë.

Lidhur me këtë rast është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij femër.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat