Zhduket një vajzë në Llashticë të Gjilait - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Llashticë të Gjilait

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Llashticë të Gjilait

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 12:31
Foto ilustrim

Një femër ka raportuar në Polici se motra e saj është larguar nga shtëpia në Llashticë të Gjilanit dhe nuk është kthyer.

Sipas njoftimit të Policisë, nuk dihet vendndodhja e saj.

“Ankuesja femër raporton se motra e saj viktima femër e Kosovës është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat