Disa persona hyjnë në një xhami në Vitomiricë të Pejës, vjedhin dy arka me para

Kronikë e zezë

Disa persona hyjnë në një xhami në Vitomiricë të Pejës, vjedhin dy arka me para

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 14:00
Ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se disa persona të panjohur kanë hyrë në një xhami në Vitomiricë të Pejës.

Sipas Policisë, personat e dyshuar kanë marrë dy arka, ku gjendeshin rreth 30 euro para të metalta.

“Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se persona të panjohur kanë hyre në xhami dhe nga aty kanë marr dy arka, ku gjendeshin rreth 30 euro para të metalta”,thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat