Deti nxjerr në breg trupin e pajetë të një burri në Durrës, dyshimet e para

Kronikë e zezë

Deti nxjerr në breg trupin e pajetë të një burri në Durrës, dyshimet e para

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 17:13
ilustrim

Trupi i pajetë i një burri është nxjerr nga deti në breg. Ngjarja e rëndë, dyshohet për mbytje, ka ndodhur në Durrës dhe viktima është rreth 40 vjeç.

Sipas burimeve, mësohet se trupi i pajetë është gjetur në zonën bregdetare mes Porto Romanos dhe Kallmit.

Menjëherë kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe gjetjen e identitetit të personit, që paraprakisht dyshohet të jetë mbytur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat