Tetë persona rrihen mes vete në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tetë persona rrihen mes vete në Prishtinë

Më: 16 gusht 2020 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona në Prishtinë, pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete

Siç njofton PK, nga dy prej të dyshuarve janë konfiskuar një pistoletë dhe një thikë.

“Prishtinë 15.08.2020-10:05. Janë arrestuar tetë të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Nga dy prej të dyshuarve janë konfiskuar një pistoletë dhe një thikë. Të gjithë të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat