Gjenden para të falsifikuara në Prizren

Kronikë e zezë

Gjenden para të falsifikuara në Prizren

Më: 16 gusht 2020 Në ora: 11:39
Ilustrim

Një person është shoqëruar në stacionin policor në Prizren, pasi i janë gjetur para të falsifikuara

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Prizren, njofton policia në raportin 24 orësh.

"Është shoqëruar në stacion policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që gjatë kontrollimit tek i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar 200 euro para që dyshohet të jenë të falsifikuara”, thuhet në raport.

Po ashtu bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat