Mitrovicasi u shantazhua me një video ku duket zhveshur: Para 2 vitesh iu morën 10 mijë euro, tani i kërkohen 1 mijë

Kronikë e zezë

Mitrovicasi u shantazhua me një video ku duket zhveshur: Para 2 vitesh iu morën 10 mijë euro, tani i kërkohen 1 mijë

Më: 13 shtator 2020 Në ora: 22:04
Foto ilustrim

Një të riut nga Mitrovica i ka kushtuar shtrenjtë një video intime të cilën ia ka dërguar para dy vitesh një vazje me të cilën po komunikonte.

Ai dy vite më parë i kishte dërguar vajzës në Viber një video intime, ku shfaqet i zhveshur dhe duke i prekur organet gjenitale. Por për këtë video ai u shantazhua nga vajza dhe një i afërm i saj,  saktësisht nga djali i tezes.

Dy vite më parë i riu, kishte paguar 10 mijë euro që ajo video mos t’i publikohej dhe të mos u tregohej të afërmve të tij, shkruan Reporteri.net.

Por ndaj tij, sërish kanë filluar shantazhet. Ai mbrëmjen e së premtes më 11 shtator, rreth orës 21 është kontaktuar nga i njëjti person ku i janë kërkuar edhe 1 mijë euro të tjera.

Një burim në Policinë e Mitrovicës ka bërë të ditur se janë duke e kërkuar të dyshuarin të cilin ende nuk e kanë gjetur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat