Lajmi i fundit, shqiptari vret kunatën e tij me armë zjarri

Kronikë e zezë

Lajmi i fundit, shqiptari vret kunatën e tij me armë zjarri

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 19:18
Ilustrim

Një vrasje ka ndodhur në orët e pasdites në Tiranë, në zonën e Bathores.

Deri më tani mësohet se krimi dyshohet se ka ndodhur brena në familje.

"Sot më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit. Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat