53 aksidente për 24 orë në Kosovë, një përfundon me fatalitet

Kronikë e zezë

53 aksidente për 24 orë në Kosovë, një përfundon me fatalitet

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 10:58
Foto ilustrim

Dje në vendin tonë kanë ndodhur 53 aksidente trafiku, prej tyre 1 ka përfunduar me fatalitet, ku ka mbetur i vdekur një person në Novobërdë. Ndërsa, 23 kanë përfunduar me persona të lënduar.

Policia njofton se për shkelësit e rregullave të trafikut janë shqiptuar 1 mijë e 196 gjoba.

Po ashtu, policia njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë arrestuar 21 persona, prej të cilëve 2 janë dërguar në mbajtje dhe 3 në vuajtje të dënimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat