Zhduket një i mitur në Gjilan

Kronikë e zezë

Zhduket një i mitur në Gjilan

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 11:48
Foto ilustrim

Një person në Gjilan ka raportuar se më datën 15 shtator, djali i tij ( i mitur) është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur të martën, rreth orës 10:30. Rasti është duke u hetuar nga Policia e Kosovës.

“Gjilan 15.09.2020–10:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se djali  i tij mashkull nga Kosova (i mitur) është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh nga Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat