Suharekë, vidhen tetë kompjuterë

Kronikë e zezë

Suharekë, vidhen tetë kompjuterë

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 11:58
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë vjedhur tetë kompjuterë në një lokal në Suharekë.

Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 04:23, ditën e mërkurë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në qendrën zejtare nga persona të pa njohur i është hapur me force një lokal, dhe nga lokali ju kishin vjedhur 8 kompjuter te markave te ndryshme”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat