Aksident në Novobërdë, vdes një person

Kronikë e zezë

Aksident në Novobërdë, vdes një person

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 16:25
Foto Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Novobërdë, si pasojë e të cilit, një person ka vdekur

Rasti ka ndodhur në fshatin Zebnicë të Novobërdës, njofton policia.

Viktima është dërguar në spitalin e Graqanicës, ndërkaq nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra në aksident.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përderisa ishte duke drejtuar veturën, për shkaqe te panjohura ka daluë nga rruga dhe është rrokullisur. Si pasojë e aksidentit drejtuesi ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Graqanicës ku rreth orës 22:15 ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat