Arrestohen 23 persona

Kronikë e zezë

Arrestohen 23 persona

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 08:26
Ilustrim

Brenda një dite në rrugët e Kosovës janë shkaktuar 22 aksidentet trafiku me dëme materiale dhe 16 me të lënduar.

Për 24 orë Polica e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 209 tiketa trafiku. Ndërsa 833 persona janë gjobitur shkak i mos respektimit të masave mbrojtëse ndaj COVID-19.

Për periudhën 24 orëshe policia arrestoi 23 persona dhe 18 të tjerë i dërgoi në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat