Një pejan rrah gruan dhe e dëbon nga shtëpia, së bashku me 3 fëmijët

Kronikë e zezë

Një pejan rrah gruan dhe e dëbon nga shtëpia, së bashku me 3 fëmijët

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 10:59
Ilustrim

Në Pejë është raportuar për dhunë familjare.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale,  duke e sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare e ka larguar nga shtëpia bashke me tre fëmijët e tyre"

"Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat