Kanos dhe shpërfill urdhrat e policëve, arrestohet një prishtinas

Kronikë e zezë

Kanos dhe shpërfill urdhrat e policëve, arrestohet një prishtinas

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 11:11
Ilustrim

Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme ne kryeqytetet, pasi që ai nuk ka zbatuar urdhrat e zyrtarëve policorë, duke i kanosur këta të fundit, derisa ishin në kryerje të detyrës.

Policia njofton se me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat