Tre të arrestuar në Gjakovë, policia iu gjeti marihuanë

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Gjakovë, policia iu gjeti marihuanë

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 11:15
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje tre persona në Gjakovë, të pasi që gjatë kontrollit në automjetin që gjendeshin është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë në peshë 990 gram .

Gjatë kontrollit në shtëpitë e tre të dyshuarve janë gjetur dhe konfiskuar si provë materiale : në automjet, 0.22 gram substancë dyshuar narkotike e llojit Marihuanë, tre telefona mobil.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48-orë.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat