Aksident i rëndë në Vragoli, krijohen kolona të gjata

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Vragoli, krijohen kolona të gjata

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 17:54
Foto ilustrim

Ka ndodhur një aksident i rëndë në Vragoli të Fushë Kosovës.

Media mëson se në aksident janë të përfshira gjashtë vetura.

Si pasojë janë krijuar kolona shumë të gjata.

Policia dhe Ambulanca kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat