FSK dhe KFOR asgjesojnë një bombë afër Drenasit

Kronikë e zezë

FSK dhe KFOR asgjesojnë një bombë afër Drenasit

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 14:07
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se në pyll afër Drenasit ka hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Njësiti policor ka siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it kanë asgjësuar mjetin e dyshuar.

Policia nuk ka dhënë më shumë informacion

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat