Vdes një 30-vjeçar në Klinë

Kronikë e zezë

Vdes një 30-vjeçar në Klinë

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 17:30
Foto ilustrim

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe e Klinës.

Lajmin e ka konfirmuar Driton Rugova, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Rugova tha se bëhet fjalë për një 30 vjeçar.

“Rreth orës 14:40 policia është informuar se në fshatin Krushevë e Madhe, Komuna e Klinës, ka ndodhur një incident. Si pasojë e këtij incidenti një person i moshës 30-vjeçare ka vdekur. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor. Njësitet relevante janë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin. Për detaje të tjera do të ju informojmë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat