E rëndë: Gjendet e varur një 20-vjeçare në Kamenicë, dyshohet se kreu vetëvrasje

Kronikë e zezë

E rëndë: Gjendet e varur një 20-vjeçare në Kamenicë, dyshohet se kreu vetëvrasje

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 00:45
Foto ilustrim

Në Poliqkë të komunës së Kamenicës sonte rreth orës 16:45 është gjetur një grua e varur në degën e një lisi, ndërsa dyshohet se ka kryer vetëvrasje.

Kështu kanë bërë të ditur burimet, të cilat njoftojnë se viktima A.M 20-vjeçare, është larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë.

Sipas të njëjtave burime, trupi i viktimës me urdhër të Prokurorit të Shtetit është dërguar në IML për obduksion. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat