Merr flakë autobusi i pasagjerëve në Fier

Kronikë e zezë

Merr flakë autobusi i pasagjerëve në Fier

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 15:59
Foto Ilustrim

Merr flakë një autobus pasagjerësh në aksin Fier- Levan, aspo zbret vendin e njohur si Qafa e Koshovicës

Mësohet se në momentin që mori flakë autobusi ka qenë i mbushur me udhëtarë të cilët lëviznin nga Levani për në Fier.

Sapo janë pikasur flakët, drejtuesi i mjetit dhe fatorinua kanë zbritur pasagjerët.

Mësohët se flakët kanë shpërthyer në pjesën e pasme të autobusit, e shkak mund të jetë një defekt në motor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat