Aksident në Dardani, nuk ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Dardani, nuk ka të lënduar

Më: 21 tetor 2020 Në ora: 19:41
Foto

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Në fotografitë shihet se aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania”, derisa merret vesh se nuk ka të lënduar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, derisa aksidenti ka shkaktuar kolona dhe tollovi në komunikacion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat