Gjendet një shtetas i pajetë në një objekt të braktisur

Kronikë e zezë

Gjendet një shtetas i pajetë në një objekt të braktisur

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 14:41
Ilustrim

Gjendet një shtetas i pajetë në Tiranë.

Ai është gjetur sot paradite i pajetë brenda një objekti të braktisur në rrugën “Mine Peza”.

I ndjeri është transportuar drejt morgut në Tiranës.

Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe nuk e ka identifikuar ende personin që ka humbur jetën.

Dyshimet e para flasin për një endacak.

Gjithsesi, hetimet dhe ekspertiza do të nxjerë shkakun e vdekjes së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat