Aksident në aksin Rrëshen-Autostradë, makina përplaset me bordurën anësore

Kronikë e zezë

Aksident në aksin Rrëshen-Autostradë, makina përplaset me bordurën anësore

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 10:20
Ilustrim

Një makinë është përplasur me bordurën anësore të rrugës në aksin Rrëshen-Autostradë, në dalje të Urës së Fanit.

Sipas informacioeneve të para, mjeti ka pësuar dëmtime të rënda, por nuk raportohen dëme në njerëz. Mësohet se me mjetin tip “Golf” udhërtonin dy pasagjerë.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat