Gjendet e vdekur një femër e raportuar si e zhdukur në Zubim Potok

Kronikë e zezë

Gjendet e vdekur një femër e raportuar si e zhdukur në Zubim Potok

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 13:16
Foto ilustrim

Viktima femër nga fshati Jasevik i Poshtëm i Zubin Potokut, ishte raportuar si person i zhdukur, është gjetur pa shenja jete, nga njësitet policore dhe zjarrfikësit, në afërsi të pendës së vogël të lumit Ibër.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës iu dorëzohet familjarëve për ceremoni mortore. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat