​Vjedhin një arkë në një xhami në Prizren

Kronikë e zezë

​Vjedhin një arkë në një xhami në Prizren

Më: 24 tetor 2020 Në ora: 13:33
Prizren

Persona ende të panjohur kanë hyrë në xhaminë e fshatit Reqan të Prizrenit dhe nga aty kanë vjedhur një arkë ku kishte para.

Rasti ka ndodhur dje pasdite dhe po hetohet nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat